Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Офіційний сайт Speroni Україна

ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН

Спероні Україна

Концерн SPERONI – це компанія с багаторічним досвідом в розробці насосного обладнання, та високотехнологічних рішень у сфері водопостачання, та водовідведення. Кожен продукт концерну є результатом сучасної й гнучкої організації праці. Концерн SPERONI вважає, що підвищення якості, як самостійно постійно самопідтримна мета, а також розвиток технічних, людських і фінансових ресурсів, є факторами, відповідальними за успіх спільного проекту.

Конструкторське бюро SPERONI SpA застосовує сучасні системи автоматичного проектування і використовує комп’ютерні програми для вивчення динаміки рідини в турбонасосних агрегатах. Ми використовуємо передові технології під час розробки та виробництва, внаслідок чого ми знаходимося на передньому краї технологічного прогресу. Це дозволяє нашому обладнанню бути більш енергоефективним та більш надійним. Також внаслідок залучення автоматизації виробництва ми досягли великої культури виробництва що дозволило нам бути передовою європейською технологічною компанією.

Для більш якісного обслуговування наших клієнтів, ми створили українське представництво концерну Speroni – ТОВ Спероні Україна. Наша компанія продовжує славетні традиції концерну Speroni. Також ми впровадили європейські стандарти якості обслуговування, сервісної підтримки, та роботи з клієнтами. Наша мета – прихід європейського підходу в підбору та обслуговуванні, за українською ціною. Також ми підтримуємо принцип відкритості – можна завітати на наші склади, поспілкуватися з усіма спеціалістами, ми відкриті для співпраці з нашими партнерами.