Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Офіційний сайт Speroni Україна

ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН

СЬОГОДНІ РОЗПОВІДАЄМО ПРО ЛІНІЙКУ ЧАСТОТНИХ ПЕРЕТВОРЮВАЧІВ SPERONI

21 Вересня, 2022

Компанія SPERONI у своєму асортименті має лінійку частотних перетворювачів INVERTER EASY.

INVERTER EASY – це пристрій керування з частотним перетворювачем для систем постійного тиску. Застосовуються в промислових, громадських та приватних системах водопостачання. Найчастіше для систем підвищення тиску в новобудовах, або на міських водоканалах.

Приклад монтажу частотного перетворювача на станції підвищення тиску.

Керування насосами у системах з постійним тиском виконано шляхом високочастотної модуляції вхідної напруги на обмотках електродвигуна, якій керуєтеся запатентованим програмним забезпеченням. Контроль тиску виконується в режимі реального часу, що забезпечує економію електричної енергії та ресурсу насосного обладнання.

Також важливо що прилад INVERTER EASY має три запатентовані технології, які включають алгоритм, що сам налаштовуєтеся для оптимальної роботи насоса.

Якщо порівнювати INVERTER EASY з традиційними способами керування ми отримуємо економію від 30% до 60%, що в сучасних реаліях дозволяє дуже швидко окупити прилад.

Пристрій має комплексний багатоступеневий захист. Всі ступені захисту обладнання включають в себе: захист від підвищеного струму, підвищеної напруги, заниженої напруги, коротке замикання, перекоси фаз і інше.

INVERTER EASY дуже зручний пристрій. Все керування дуже зручне і просте. Обслуговування мінімальне, і достатньо просте.

Приклад монтажу пристрою керування INVERTER EASY

Висновки:

Пристрій керування INVERTER EASY сучасне рішення для керування насосним обладнанням, та економії електричної енергії та ресурсу насоса. Пристрій дуже зручний в експлуатації та простий в налаштуванні. Гарно підходить для використання на промислових та приватних об’єктах водозабезпечення.

http://shop.speroni.ua/avtomatika-i-komplektujushhie/imtp-2-2-m-rs-h71-orizzontale

http://shop.speroni.ua/avtomatika-i-komplektujushhie/imtp-2-2-m-rs-h71-verticale

https://speroni.ua/productus/inverter-easy/